Oportunitate de angajare Part-Time pentru studenti

Companie: Valoris

TipJob: Part-time

Domeniu: Telecomunicații

Responsabilități:

Ce vei face:
- Vei mentine legatura cu clientii unei companii de renume din domeniul Telecom
- Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora
- Vei initia apeluri telefonice si vei invata sa interactionezi eficient cu diferite tipologii de client
- Vei pune bazele unei cariere in domeniul relatiilor cu clientii

Cerințe:

Esti student si iti doresti un job, dar ai nevoie de timp si pentru studii? Te atrage oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si de succes?
Iti propunem solutia pentru un venit suplimentar si un program flexibil!

Daca te regasesti in descrierea de mai jos, atunci abia asteptam sa te cunoastem:
- Ai o atitudine orientata catre client;
- Esti tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni;
- Esti deschis si comunici cu usurinta;
- Esti auto-motivat si cu spirit de echipa;
- Iti doresti sa inveti lucruri noi si sa te dezvolti.

Ofertă:

Ce iti oferim?

- Flexibilitate. Tu alegi daca optezi pentru un program de 4 ore pe zi sau 6 ore
- Posibilitatea de a lucra si in weekend
- Training-uri de specialitate care sa te ajute sa te dezvolti si sa performezi
- O echipa de 20 de colegi veseli si dinamici si un Team Leader care te va indruma in permanenta
- Oportunitati de promovare in cadrul companiei. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader
- Ocazia sa te dezvolti din punct de vedere profesional alaturi de noi
- Salariu fix, dar si bonusuri atractive