Internship Trade International

Companie: Halley Cables

Oraș: Galați

TipJob: Internship

Domeniu: Sales / Vânzări / Comerț

Responsabilități:

Lucreaza cu aplicatii care faciliteaza operatiunile de marketing, administrare si suport :

• Genereaza si creeaza cotatii de vanzari ;
• Sprijina campaniile de marketing in vederea identificarii de noi oportunitati de vanzare;
• Dezvolta si actualizeaza baza de date;

Cerințe:

• Studenti pasionati de Marketing si Vanzari;
• Vorbitori de engleza la nivel mediu;
• Persoane energice, cu o atitudine pozitiva si dornici sa invete;
• Experienta in utilizarea pachetului Microsoft Office.

• Abilități excelente de comunicare - în scris, verbale sau cum cere situația;

Ofertă:

Noii nostri colegi vor beneficia de:
• Lucrul cu o echipa grozava;
• Posibilitatea de a invata si de a se dezvolta continuu in : Management, Marketing, Advertising, Negociere, Logistica, Finante, Tranzactii Internationale, Comunicare la nivel international;
• Beneficii suplimentare si posibilitati de promovare bazate numai pe performanta;

• Proces continuu de învățare, prin exerciții teoretice și practice - training-uri si materiale de vânzare, persuasiune, înțelegere a nevoilor clientului și a specificului industriei de advertising